PPH Wyroby z drwna Ireneusz Przytuła

O firmie

PPH Wyroby z Drewna istnieją na rynku od 1993 roku.Swoją siedzibę ma w południowo-wschodniej Polsce w sercu Roztocza. Firmę Naszą tworzyliśmy od podstaw przez lata polepszając warunki pracy, podnosząc jakość produkcji oraz powiększając park maszynowy. Dziś jesteśmy w stanie wyprodukować towar poczynając od drewna okrągłego przez przetarcie, suszenie aż do gotowego wyrobu. O naszym profesjonaliźmie niech świadczy fakt, iż pomimo przykrych zdarzeń losowych, nieuczciwych kontrahentów i trudności gospodarczych nadal jesteśmy i działamy na rynku.

Proponujemy Państwu Nasze wyroby z drewna przedstawione w ofercie. Wiodącym produktem są schody strychowe produkowane o wymiarach standardowych oraz co bardzo istotne o wymiarach indywidualnych podanych przez klienta. Mamy doświadczenie w imporcie / pakowanie towaru, układanie palet na tirach/ ponieważ 85% produkcji to eksport.

Dysponujemy bardzo dużą halą oraz przyzakładowym terenem o pow. o,5 ha i jesteśmy gotowi podjąć współpracę na innych określonych warunkach.

Zapraszamy do kontaktu z Nami w ramach nawiązania współpracy jak i wymiany wiedzy oraz doświadczeń z zakresu działalności gospodarczej w branży drzewnej.

Życzliwi Wszystkim Ludziom PPH Wyroby z Drewna.